PLÁNOVANÉ VÝSTAVY A BONITACE ROK  2018
So 7.4.Valná Hromada

Ne 8.4 XVII. KlVP Ostrava
Ne 15.7. XV. SpVP Mladá Boleslav

Přihlášení

2018 XVII. KlVP Ostrava 8.4.2018

XVII. Klubová Výstava psů 
Ostrava
8.4.2018
Rozhodčí: Ubrová Libuše, Cz - capratin
                 Ferenc Antal, Hu - maďarská plemena

Foto: Kamila Hrachovcová
Další foto zde

1. Aegon Tgraryan Blackstar Silesia
Carpatin - pes, třída dorostu
neúčast

*16.9.2017, CMKU/CAR/8/17
Chovatel: Andlová Romana
Majitel: Balín Vladimír
2. Avram de Baltag
Carpatin - pes, třída mladých
V1, CAJC, BOJ, Klubový vítěz mladých, BOS, Nejlepší mladý jedinec výstavy I.

*29.1.2017, COR A 3851-17/350
Chovatel: Ionita F. & Ionet C
Majitel: Andlová Romana
3. Arya Stark Blackstar Silesia
Carpatin - fena, třída dorostu
VN 2

*16.9.2017, CMKU/CAR/12/17
Chovatel: Andlová Romana
Majitel: Andlová Romana
4. Arwen Princessen Blackstar Silesia
Carpatin - fena, třída dorostu
VN1

*16.9.2017, CMKU/CAR/11/17
Chovatel: Andlová Romana
Majitel: Ševčíková Makéta
5. Firuta din Neam De Transilvania
Carpatin - feny, třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy VI.

*22/06/2013; CMKU/CAR/5/-13/13
Chovatel: Iclenzan Vasile and Bogan, RO
Majitel: Andlová Romana 
6. Mátyás Király Udvari Jákó
Komondor - pes, třída vítězů
V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy - pes, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy I.

*27.4.2012, CMKU/KOM/204/-12/12/13
Chovatel: Berczeli Antal & Bence
Majitel: Ing.Veřmiřovská Sylvie

7. Cofila Dolmar z Alkazaru
Komondor - fena, mezitřída
neúčast


*27.4.2016, CMKU/KOM/281/16
Chovatel: Ing.Veřmiřovská Sylvie
Majitel: Beneš Vítězslav

8. Ivria Király Puszta
Komondor - fena, mezitřída
V1, CAC

*19.7.2016, CMKU/KOM/276/16
Chovatel: Mgr. Mikoláš Přemysl
Majitel: Mgr. Mikoláš Přemysl

9. Ildiko Király Puszta
Komondor - fena, mezitřída
VD2

*19.7.2016, CMKU/KOM/273/16
Chovatel: Mgr. Mikoláš Přemysl
Majitel: Mgr. Mikoláš Přemysl

10. Kovatvori Bíborka
Komondor - feny, třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz, BOS


*6.3.2016; SPKP 324
Chovatel: JUDr.Kovács Peter, Sk
Majitel: JUDr.Kovács Peter, Sk

11. Charmen Király Puszta
Komondor - fena, třída vítězů
V1, CAC

*11.2.2016 ČMKU/KOM/266/16
Chovatel: Mgr. Mikoláš Přemysl, cz
Majitel: Mikolášovi Přemysl a Karin 
12. Köves-Bérci Betyár Jácint
Mudi, černý - pes, třída otevřená
V1, CAC

*21.10.2014; MET.Mu.221/14
Chovatel: Dr.Maczák Viktoria, Hu
Majitel: Bláhová Monika
13. Bengi Bestagility
Mudi, černý - psi, třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz, BOS

*18.5.2013; CMKU/MUD/56/13
Chovatel: Slezáková Adriana
Majitel: Ohřálová K.&Slezáková A.
14. Brongo Bestagility
Mudi, černý - psi, třída vítězů
V2, r.CAC

*18.5.2013; CMKU/MUD/60/13
Chovatel: Slezáková Adriana
Majitel: Vějačková Veronika
15. Nyírségfia Reiky
Mudi, černý - feny, třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy III.

*25.4.2015; CMKU/MUD/82/-15/15
Chovatel: Zsíros Csaba, Hu
Majitel: Grussmannová Dagmar
16. Irhaberki Emese Elza
Mudi, blue-merle - feny, třída pracovní
V1, CAC

*26.6.2009; CMKU/MUD/37/-09/09
Chovatel: Tóth Boglárka Eszter
Majitel: Macková Marta
17. Flo Bestmudi
Mudi, černý - feny, třída vítězů
VD1

*26.12.2015; CMKU/MUD/87/15
Chovatel: Sajdoková B.
Majitel: Kratochvílová Andrea
18. Gagatek z Korczówki
Puli bílý - pes, třída otevřená
neúčast

*7.3.2014; PKR.I- 74874
Chovatel: Dorota Korcz
Majitel: Dorota Korcz

19. Istna Diablica z Korczówki
Puli bílý - feny, třída otevřená
neúčast

*28.12.2015; PKR.I -80261
Chovatel: Dorota Korcz
Majitel: Dorota Korcz

20. Carina Nebula Dalajlamaherbs
Puli bílý - feny, třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy V.

*12.1.2015; PKR.I 77330
Chovatel: Klarman Agnieszka, Pl
Majitel: Klarman Agnieszka, Pl

21. Rubin Zwierz w Dredach
Puli č.a ost.b. - plavý, pes, třída dorostu
VN1, Nejkrásnější dorost výstavy I.


*15.9.2017; CMKU/PUL/89/-18/17
Chovatel :  Marchwica Bartosz, Pl
Majitel: Leska Jaroslav

22. Positively Freaky Peepiceep Dalajlamaherbs
Puli černý a ost.b., šedý - pes, mezitřída
V1, CAC

*17.8.2016; PKR.I-84134
Chovatel: Klarman Agnieszka, Pl
Majitel:Klarman Agnieszka, Pl

23. Positively Freaky Reepicheep Dalajlamaherbs  Puli černý a ost.b., černý - pes, mezitřída
V1, CAC, Klubový vítěz, BOS

*17.8.2016; CMKU/PUL/85/-17/16
Chovatel: Klarman Agnieszka, Pl
Majitel: Leska Jaroslav

24.Góbéfalvi Evita
Puli černý a ost.b., plavý - fena, tř.štěňat
VN1, Nejkrásnější štěně výstavy I.

* 8.12.2017; CMKU/PUL/...../….
Chovatel : Szollar Dr. Istvan, Hu
Majitel: Leska Jaroslav

25. Positively Freaky Aravis Dalajlamaherbs
Puli černý - feny, mezitřída
V1, CAC

*17.8.2016; CMKU/PUL/84/-17/16
Chovatel: Klarman Agnieszka, Pl
Majitel: Leska Jaroslav
26. Borzos Puli Pestimrei Baba
Puli černý a ost.b., černý - fena, třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy IV.

*6.6.2016, CMKU/PUL/82/-16/16
Chovatel: Nagy Istvanné
Majitel: Jaňourová Kateřina
27. Pörgelóci Rézvirág
Puli černý a ost.b., plavý - fena, třída vítězů
V1, CAC

* 24.04.2015; SPK 446
Chovatel : Kárpáti Dorottya, Hu
Majitel: Farkas Juraj, Sk
28. Earthly Eros Bohemia Vivace
Pumi, šedý - pes, třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz

*23.3.2015, CMKU/PUM/90/15
Chovatel: Hrachovcová Kamila
Majitel: Hrachovcová Kamila
29. Aurélius Óriás Bohemia Vivace
Pumi, plavý - pes, třída veteránů
V1, BOV, BOB, Nejkrásnější veterán výstavy I., Nejkrásnější jedinec výstavy II.

*24.9.2008, CMKU/PUM/50/08
Chovatel: Hrachovcová Kamila
Majitel: Hrachovcová Kamila
30. Árkosligéti Kócos Mizörög
Pumi, plavý - fena, mezitřída
V1, CAC, BOS

*30.8.16, CMKU/PUM/105/-16/16
Chovatel: Árkósi Jozsef, Hu
Majitel: Ing.Havelka Josef
31Bittis Belissia Bohemia Vivace
Pumi, plavý - fena, třída pracovní
V1, CAC, Klubový vítěz

*18.1.2010, CMKU/PUM/62/10/12
Chovatel: Hrachovcová Kamila
Majitel: Hrachovcová Kamila
 
NEJ CHS I.

PUMI - Bohemia Vivace
Chovatel: Hrachovcová Kamila
NEJ PÁR I.


PULI
Majitel: Leska Jaroslav
Positively Freaky Reepicheep Dalajlamaherbs + Positively Freaky Aravis DalajlamaherbsPUMI

 
NEJ CHS I.

PULI - Dalajlamaherbs
Chovatel: Klarman Agnieszka
 
NEJ PÁR II.

PUMI
Majitel: Kamila Hrachovcová
Earthly Eros Bohemia Vivace + Elite Dream Bohemia Vivace
 
PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ

Earthly Eros Bohemia Vivace

Chovatel: Hrachovcová Kamila
Majitel: Hrachovcová Kamila 
Klubový šampion krásy Pannonia Klubu

NEJ PÁR III.

PULI
Majitel: Klarman Agnieszka
Positively Freaky Peepiceek Dalajlamaherbs + Carina Nebula Dalajlamaherbs

PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ

Brongo Bestagility

Chovatel: Slezáková Adriana
Majitel: Vějačková Veronika

Klubový šampion krásy Pannonia Klubu
NEJ PÁR IV.

CARPATIN
Majitel : Andlová Romana
Avram de Batag + Firuta din Neam de Transilvania
 

PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ

Carina Nebula Dalajlamaherbs

Chovatel: Klarman Agnieszka
Majitel: Klarman Agnieszka

Klubový šampion krásy Pannonia Klubu