PLÁNOVANÉ VÝSTAVY + BONITACE ROK  

2020 

4.4.2020 So - VH klubu - termín posunut na 
13.9.2020 - před výstavou
5.4. 2020 Ne - XIX.KlVP Ostrava - 
termín posunut na
13.9.2020
19.7.2020 Ne - XVII. SpVP Mladá Boleslav - termín nezměněn 


2021
Pá 1.10. XVIII. SpVP okolí Brna při Světové výstavě psů v ČR
Fb   web

2019
So 6.4. Valná Hromada - schůze
Ne 7.4. XVIII. KlVP Ostrava
Ne 14.7. XVI. SpVP Mladá Boleslav

2018
So 7.4.Valná Hromada

Ne 8.4 XVII. KlVP Ostrava
Ne 15.7. XV. SpVP Mladá Boleslav

Přihlášení

Úspěchy členů

Zde můžete sledovat aktuální výsledky našich členů ze všech aktivit, od odchovů, výstav, závodů zkoušek,...(postupně doplňováno)

2018    2017    2016     2015      2014

ROK 2019
 

8.12. vrh v CHS Bohemia Vivace - pumi

očekávaný vrh E u chovatelky Kamily Hrachovcové, matka vrhu fenka pumi Elite Dream Bihemia Vivace - narodil se 1 chlapeček


6-8.12.2019 MVP NitraDog, Slovensko

pátek, rozhodčí: Darko Drobnjak ,RS
Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant rascal
Ex 1, CAC,CACIB, BOB

sobota, rozhodčí: Draganescu M, Ro
Macková Emílie a mudi Irhaberki Emese Elza
V1, BOV, BOB

Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant rascal
Ex 1, CAC,CACIB, BOS

neděle, rozhodčí: Vladimir Vukosavljevic, RS
Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant rascal
Ex 1, CAC,CACIB


1.12.2019 MVP Expo Praha, rozhodčí Grygarová A.

Macková Emílie a mudi Irhaberki Emese Elza
V1, BOV, BOB


26.-27.10. MVP Bratislava, Slovensko

sobota, rozhodčí: Kotlár Róbert, Hu
Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant rascal
Ex 1, CAC,CACIB

neděle, rozhodčí: Miroslav Václavík, Cz
Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant rascal
​Ex 1, CAC,CACIB, BOS


12.10.2019 MVP České Budějovice, rozhodčí: Dolejšová Olga

Kuběnová Dagmar a kuvasz Hétdombi Kalandor Arszlan
​třída otevřená - V1, CAC, CACIB, BOB
+ udělen titul Český Junior Šampion


12.10.2019 Agility Pňov - O Pňovský pohára

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 2. místo
agility Ma - 3. místo


29.9.2019 Agility Kroměžíž - Bradavický speciál

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility
Turnaj - 1. a 2. místo
superfinále - 2. místo


28.9.2019 Podzimní zavírák coursingový závod

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility
 2 kola, 163b a 168b = 331b, 1. místo MISTR ČECH



22.9.2019 Agility Ostrava - Bestagility cup

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility
zkouška - 1. a 3. místo


21.9.2019 Brněnská točka coursingový závod

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility
2 kola, 160b a 162b = 322b, 3. místo


11.9.2019 zkouška IBGH-2, ZKO Poruba, rozhodčí Jan Strach​

Macková Emílie a mudi Irhaberki Emese Elza
splněno za dobře, 77 bodů ze 100


8.9.2019 Agility Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 3., 3. a 4. místo


7.9.2019 NVP Floracanis Olomouc 

rozhodčí: Řehánek Petr
Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant Rascal 
V1 CAC Národní vítěz, BOB

Macková Marta a Emílie a mudi Irhaberki Emese Elza
V1, BOV, BOS

rozhodčí: Vondrouš Ot.
Kuběnová Dagmar a kuvasz Hétdombi Kalandor Arszlan
​třída otevřená - V1, CAC, BOB, NV 


4.9.2019 Agility Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 1. místo


23.8.2019 Agility Studenec u Trutnova - odpolední zkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 2. místo


14.8.2019 Dogtrekking Valašské kotáry

Romana Andlová a carpatin Arya Stark Blackstar Silesia - účast na dogtreku 25 km short


17.8.2019 MVP Bratislava, SLovensko - rozhodčí: G.Robak, Pl

Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant Rascal 
V1, CAC, CACIB

Dagmar Grussmannová a mudi Nyírségfia Reiky
V1 CAC, r.CACIB


11.8.2019 Agility Opava - letní dvojzkoušky

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility
Ma3 - sbírka disků


10.8.2019 Holiday wind cup coursingový závod​

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility - 2 kola, 148b a 146b = 294b, 1. místo


4.8.2019 Agility Rožnov p.Radhoštěm - KILPI trojzkoušky

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility
Ma3 - 4. místo


3.8.2019 Acana cup coursingový závod 

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility - 2 kola, 139b a 164b = 303b, 4. místo


3.8.2019 Dogtrekking Krajem břidlice​

Romana Andlová a carpatin Arya Stark Blackstar Silesia - účast na dogtreku 22 km short


31.7.2019 Agility Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2 odpolední zkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 1. místo


28.7.2019 Agility Studenec u Trutnova - dvojzkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 2. místo


27.7.2019 Klubová výstava maďarských pastierských plemien psov Povoda, Slovensko - Szabó Sándor (HU)

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility - Ex2, res.CAC

Dagmar Grussmannová a mudi Nyírségfia Reiky - V1, CAC, Klubový vítěz, BOS


17.7.2019 Agility Ptýrov - odpolední dvojzkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 1. a 1. místo


14.7.2019 SpVP Mladá Boleslav , Pannonia Klub

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility- získal klubového šampiona - Klubový grand šampion krásy Pannonia Klubu


13.7.2019 NVP Mladá Boleslav - rozhodčí: Havelka Tibor, Sk

Dagmar Grussmannová a mudi Koves-Bérci Betyár Lizi
​V1, CAC

Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant Rascal
V1, CAJC, BOJ, BOB

Dagmar Grussmannová a mudi Nyírségfia Reiky
V1 CAC

Kuběnová Dagmar a kuvasz Hétdombi Kalandor Arszlan
​třída mladých - V1


30.6.2019 Agility Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 1. a 2. místo
Jumping Ma - 7. místo


22.6.2019 MVP Intercanis Brno 

rozhodčí: Márová Petra, Cz
Dagmar Grussmannová a mudi Koves-Bérci Betyár Lizi
​V1, CAC

Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant Rascal
V1, CAJC, BOJ, BOS
+ udělen titul Český Junior Šampion

Dagmar Grussmannová a mudi Nyírségfia Reiky
V1 CAC, CACIB, BOB

rozhodčí: Zamoyski, Pl
Kuběnová Dagmar a kuvasz Hétdombi Kalandor Arszlan
​třída mladých - V1


16.6.2019 Agility Praha - dvojzkoušky + 1

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 1., 3. a 4. místo


16.6.2020 Austrian Winner 2019, Wels, Rakousko - rozhodčí Deutscher Erwin (A)

Macková Marta a Emílie a mudi Irhaberki Emese Elza V1, Bester Veteran, Austrian Veteran Winner 2019


Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility -  Exc1, CACA, CACIB, Austrian winner 2019, BOB



15.6.2019 European Dog Show 2019, Wels, Rakousko - rozhodčí Korosz Andras (H)

Macková Marta a Emílie a mudi Irhaberki Emese Elza - Veteran Klasse -  V3

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility - Exc1, CACA, res. CACIB 


14.6.2019 Agility Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 3. místo



8.6.2019 Agility - Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 1. místo



1.6.2019 Agility Hranice, Hranická skočka

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
Open Jumping - 2. místo, Open Tuneliada - 5. místo


30.5.2019 Canisterapie - Dětský den Březiny

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,, , Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,, a Bittis Belissia Bohemia Vivace ,, Lisie

práce s dětmi


31.5.2019 Canisterapie a agility - Run for help + dětský den

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,, , Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,, a Bittis Belissia Bohemia Vivace ,, Lisie

předváděčka agility + práce s dětmi


30.5.2019 Canisterapie - DDM Děčín - Krůčky, děti s handicapem

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,, , Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,, a Bittis Belissia Bohemia Vivace ,, Lisie

práce s dětmi


26.5.2019 Agility Horní Suchá, Jarní Hornosušské dvojzkoušky

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
sbírka disků  :-)


25.5.2019 Agility Libochovické agility v podzámčí

Kamila Hrachovcová a pumi Bittis Belissia Bohemia Vivace ,,Lisie,,
Agility M - 6. místo, Jumping M - 7. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
Ma1- 2. místo, Agility - 2. místo, Jumping M - 3. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
Ma1- 3. místo, Jumping Ma - 9. místo


25.5.2019 Agility Praha - StartUp vol.1

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Jumping M - 2x 1. místo, Finále M - 1. místo


25.5.2019 Coursing - Summer Wind Cup

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
4. místo, 2 kola: 160 + 161 = 321 bodů


18.-19.5.2019 Agility Roudnice n.L., - Kvalifikační závod na EO, IMCA, MS

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Agility M - 2x2. a 1x11. místo, Jumpong M - 23. místo


18.5.2019 Agility Trojzkoušky v Pňově

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 1. místo


17.5.2019 získání titulu

Vějačková Veronika a mudi Brongo Bestagility- získal klubového šampiona - Klubový šampion AHHC v Rakousku


16.5.2019 Canisterapie - DDM Děčín - Krůčky, děti s handicapem

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,, , Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,, a Bittis Belissia Bohemia Vivace ,, Lisie

práce s dětmi


12.5.2019 Agility Šlapanice , Šlapanický Vlk

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
Agility M- 2.místo, Jump M- 4. místo, Ma3- 7. místo


11.5.2019 Agility Pardubice, Májové Dvojzkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
Ma2 - 9. místo


11.5.2019 Coursing, Velký dobrý závod, Velká Dobrá

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
1. místo, 2 kola: 162+164= 326 bodů


8.5.2019 Agility Dvojzkoušky Lysá nad Labem

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
Ma2- 2x 2. místo


8.5.2019 Agility Děčín - Májový pohár a II. MR retrívrů

Kamila Hrachovcová a pumi Bittis Belissia Bohemia Vivace ,,Lisie,,
MA 3 - 5. místo, Jump Ma - 6. místo, agi Ma - 8. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
Jump Ma - 13. místo, Ma1 - 2. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
Jumping M - 1. místo


5.5.2019 Special s CAC AHHC Rakousko, rozhodčí: Anca Giura, Ro

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
třída vítězů: CAC, Winner of special show, BOB


4.-5.5.2019 Agility Královice, Czech Open 2019

Kamila Hrachovcová a pumi Bittis Belissia Bohemia Vivace ,,Lisie,,
Agility I M - 14. místo, Agi II M - 11. místo, Agi III M - 9. místo, Jump III M - 7. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
Agility I M- 7. místo, Agi II M - 13. místo, Jumping I M - 7. místo, Jump III M - 9. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
Agility Finále Ma - 5. místo, Agility I M - 15. místo, Agi III M - 5. místo

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Agility finále M - 1. místo, Agility M - 2. místo, Jumping Finále M - 1. místo, Jumping M - 2x1. a 1x5. místo


4.5.2019 KV AHHC Rakousko, rozhodčí: Gabriela Hollbacher, A

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
třída vítězů: CACA, Club winner, BOB


3.5.2019 Agility Praha, Aktijácké mini dvojzkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
sbírka disků


1.5.2019 Agility O pohár PPP Jičín

Kamila Hrachovcová a pumi Bittis Belissia Bohemia Vivace ,,Lisie,,
Jumping Ma - 6. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
Agility M - 5. místo, Jumping Ma- 13. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
Jumping Ma - 10. místo, MA1- 7. místo


27.4.-28.4.2019 Agility Skochovice a MR mudi,...

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
Agi I M- 5. místo, Jumping II M- 22. místo, Jumping I M- 9. místo, Jumping IV Mudi M - 4.místo


Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
Agility II M - 11. místo, Agility I M - 17. místo

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Agility II M - 1. místoo. Jumping M - 3x 1. místo, Jumping IV Mudi M - 1. místo


22.4.2019 Agility Žernov, Velikonoční zkoušky s jumpem

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie
Ma2- 4. místo


20.4.2019 Agility Praha, Jarní trojzkoušky

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
sbírka disků


20.4.2019 MVP Praha, rozhodčí A. Polgar

Emílie Macková a mudi Irhaberki Emese Elza
třída veteránů: BOV, BOB

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
šampionů: CAC, CACIB, BOB
+ udělen titul ČESKÝ GRAND ŠAMPION

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
šampionů: CAC, CACIB, BOS
+ udělen titul ČESKÝ GRAND ŠAMPION


23.-24.3.2019 Agility Kladno - DF Alavis Fun Weekend

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Jump M - 2. místo, MA3 - 2x 1. místo


13.-14.4.2019 Agility Trutnov, Kvalifikační závod na MR

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Jump M - 2x 3. místo


12.4.2019 Agility Trutnov, Páteční rozjezd

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Ma3 - 1. místo


6.4.2019 NVP Ostrava, rozhodčí: MVDr. Piskay Vladimír, Sk

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
CAC, NV, BOS


Emílie Macková a mudi Irhaberki Emese Elza
BOV

Dagmar Grussmannová a mudi  Nyírsegfia Reiky
CAC, NV, BOB

Dagmar Grussmannová a mudi Koves-Bérci Betyár Lizi
V1, CAC

Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant Rascal
V1

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
pracovní: CAC, NV, BOB

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
pracovní: CAC, NV, BOS

Kamila Hrachovcová a pumi Hanka Koroščenko ,,Jassy,
veteránů: BOV

Kuběnová Dagmar a kuvasz Hétdombi Kalandor Arszlan
třída mladých - V1, CAJC, BOJ, BOB


16.3.2019 Agility Čeladná - Bestagility cup

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
sbírka diskvalifikací


16.3.2019 Agility Kladno, Petris CUP III

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Jump M - 6. místo, Ma3 - 1. místo


16.3.2019 Studenec u Trutnova, Krakonošovy trojzkoušky

Tittlová Lenka a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 1.místo 


9.-10.3.2019 Agility Terezín, DF FITMIN Cup 2019 3/3

Kamila Hrachovcová a pumi Bittis Belissia Bohemia Vivace ,,Lisie,,
Agility 1 M - 9. místo, Jumping 1 M - 11. místo, Ma3 - 7. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
sbírka disků :-)

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
Ma1- 1. místo

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Ägi 2 - 10. místo, Finále M - 1. místo, Jump M - 1. a 7. místo


březen 2019

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2018 - 1. místo v plemeni a pohlaví, celoroční soutěž všech mezinárodních výstav na Slovensku

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
Jarní otvírák Kačice - Coursing
2. místo, 2 kola 163+158= 321 bodů


24.2.2019 Agility Terezínský zimní pohár 5.r., 5. kolo

Kamila Hrachovcová a pumi Bittis Belissia Bohemia Vivace ,,Lisie,,
MA 3 - 5. místo 

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
sbírka disků

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
sbírka disků


22.2.2019 Agility Kladno, Zkoušky NKÚ

Tittlová Lenka a mudi Mecseki Bundás Lexie
MA2 - 1. a 3 místo

 


 

19.2.2019 udělění titulu CZCH

Monika Bláhová a mudi Köves-Bérci Betyár Jácint ,,Tazz,,
získali titul Český šampion


16.-17.2.2019 Agility Kladno, Jahodová párty

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Finále M - 3. místo, Jump M - 2x 1. místo, Ma3 - 7. místo


10.2.2019 Agility Ratenice - Nedělní zkoušky

Lenta Tittlová a mudi Mecseki Bundás Lexie


9.2.2019 Agility Čeladná - Dvojzkoušky The North Face

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
Trial II - 8. místo


9.2.2019 Agility Terezín, DF FITMIN Cup 2019 2/3

Kamila Hrachovcová a pumi Bittis Belissia Bohemia Vivace ,,Lisie,,
MA 3 - 4. místo 

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
Jumping Ma - 10. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
Ma1- 2. místo, Jumping Ma - 9. místo

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Jump M - 2. místo


2.-3.2.2019 MVP Brno, rozhodčí: sobota: Janusz Opara, Pl, neděle: Matyáš Jaroslav, Sk

Agnieszka Klarman a puli Positively Freaky Peepiceek Dalajlamaherbs
neděle: CAC, CACIB, BOB
sobota: CAC, CACIB, BOB
+ nově Český Šampion


Monika Bláhová a mudi Köves-Bérci Betyár Jácint ,,Tazz,,
neděle: CAC, CACIB, BOB


Dagmar Grussmannová a mudi  Nyírsegfia Reiky
sobota: CAC, CACIB, BOS, CRUFT´S kvalifikace
získala titul Český šampion


Dagmar Grussmannová a mudi Amoulet Elegant Rascal
sobota: CAJC, BOJ, CRUFT´S kvalifikace, BOB
neděle: CAJC, BOJ

Macková Marta a Emílie a mudi Irhaberki Emese Elza
sobota : V1, BOV
neděle: V1, BOV, BOS


2.2.2019 Agility Sviadnov u Fr.-Místku, únorové tukobraní

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
Ma3- 2. místo


2.2.2019 Agility Ratenice, Zimní pohár

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Czech Imp Jump - 2. místo, Jump 2 M - 6. místo


27.1.2019 agility Skály u Rýmařova - Havliczech X. s JK aminals

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
Ma3 - 2x 3. místo


27.1.2019 agility Terezín Terezínský zimní pohár

Kamila Hrachovcová a pumi Bittis Belissia Bohemia Vivace ,,Lisie,,
MA 3 - 4. místo 

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
Ma1- 4. a 6. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
Ma1- 2x 5. místo


23.1.2019 Canisterapie - Němocnice Následné Péče, Ryjice

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,, , Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,, a Bittis Belissia Bohemia Vivace ,, Lisie

navštívili pacienty


20.1.2019 Agility - Kladno - petris Cup

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
sbírka disků :-)


20.1.2019 MVP Lubin, Polsko

Agnieszka Klarman a puli Carina Nebula Dalajlamaherbs
CWC, NDS, CACIB, BOB
+ nový Grand Champion Polska


12.1.2019 agility Chotěbuz u Č.Těšína - Ladovské sněžení

Veronika Vějačková a mudi Brongo Bestagility
sbírka disků :-)


12.1.2019 NVP Brno - rozhodčí: Berchtold Peter F.

Emílie Macková a mudi Irhaberki Emese Elza
třída veteránů: V1, BOV

Ondřej Rudolf a puli Borzos Puli Pestimrei Baba ,,Babu,,2
třída vítězů : CAC, NV, BOB

Jaroslav Leska a puli Rubin Zwierz w Dredach
třída mladých: CAJC, BOJ, BOS


12.1.2019 Agility - DogFriends Fimin Cup 1/3, Terezín

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Jumping Ma - 1. místo
Foto DogFriends

Květa Sálusová a mudi Irhaberki Jóhogy Jöttél ,,Jetelka,,
​Jumping Ma - 13. místo, Agility Ma - 1. místo
Foto DogFriends

Květa Sálusová a mudi Arany Pipacs Sobasan ,,Pipáč,,
​Jumping Ma - 4. místo, Ma2 - 1. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Bittis Belissia Bohemia Vivace ,,Lisie,,
Jumping Ma - 11. místo, Agility Ma - 12. místo

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,,
sbírka diskíto :-)

Kamila Hrachovcová a pumi Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,,
sbírka diskíto :-)


9.1.2019 Canisterapie - Domov Velké Březno, p.o.

Kamila Hrachovcová a pumi Elite Dream Bohemia Vivace ,,Dreamy,, , Earthly Eros Bohemia Vivace ,,Eros,, a Bittis Belissia Bohemia Vivace ,, Lisie

navštívili klienty
2foto Domov Velké Březno, p.o.


5.-6.1.2019 Agility Pezinok - Lord of the Winter, Slovensko

Květa Sálusová a mudi Irhaberki Jóhogy Jöttél ,,Jetelka,,
Ma otevřený běh - 5. místo a další 2 doběhnuté běhy

Květa Sálusová a mudi Arany Pipacs Sobasan ,,Pipáč,,
Ma otevřený běh - 10. místo


5.1.2019 Agility - Ratenice - Zimní pohár ,,Czech Imp,,

Aneta Obrusníková a mudi McPotter´s Creek´s Kehely ,,Ollie,,
Jumping Ma - 3x 1. místo