PLÁNOVANÉ VÝSTAVY + BONITACE ROK  

2021
Pá 1.10. XVIII. SpVP okolí Brna při Světové výstavě psů v ČR
Fb   web

2019
So 6.4. Valná Hromada - schůze
Ne 7.4. XVIII. KlVP Ostrava
Ne 14.7. XVI. SpVP Mladá Boleslav

2018
So 7.4.Valná Hromada

Ne 8.4 XVII. KlVP Ostrava
Ne 15.7. XV. SpVP Mladá Boleslav

Přihlášení

2019 XVI. SpVP MB

XVI. Speciální Výstava psů 
Mladá Boleslav
14.7.2019
Rozhodčí: Mgr. Střalková Naděžda

Sponzoři akce:
CHS Bohemia Vivace, Kamila Hrachovcová
Jaroslav Leska, puli
INTERDOG BOHEMIA, Mladá Boleslav
Kokardy & Rosettes Bary

Foto: ...........................
Další foto zde

1. Arya Stark Blackstar Silesia
Carpatin - fena, mezitřída
V1, -

*16.9.2017, CMKU/CAR/12/17
Majitel: Andlová Romana
2. Arwen Princessen Blackstar Silesia
Carpatin - fena, třída otevřená
neúčast

*16.9.2017, CMKU/CAR/11/17
Majitel: Ševčíková Makéta
3. Firuta din Neam De Transilvania
Carpatin - feny, třída vítězů
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - fena, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy I.

*22/06/2013; CMKU/CAR/5/-13/13
Majitel: Andlová Romana 
4. Hétdombi Kalandor Arszlán
Kuvasz - pes, třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB, Nejkrásnější mladý jedinec výstavy I., Nejkrásnější jedinec výstavy VI.

*14.2.2018, CMKU/KUV/4/-18/18
Majitel: Kuběnová Dagmar
5. Absolute Winner Learn to Love
Mudi, blue merle - pes, třída dorostu
VN1

*19.12.2018, CMKU/MUD/127/18
Majitel: Kratochvílová Andrea
6. Bariguard Designer Dior
Mudi, blue merle - pes, třída mladých
V1, CAJC

*11.2.2018, ZReg/MUD/114/-18/18
Majitel: Pátková Pavla
7. Amigo Elegant rascal
Mudi, černý - pes, třída mladých
neúčast

*12.3.2018, CMKU/MUD/99/18
Majitel: Šimek Roman
8. Amoulet Elegant rascal
Mudi, černý - pes, mezitřída
V1, CAC

*12.3.2018, CMKU/MUD/100/18
Majitel: Grussmannová Dagmar
9. Aszta Sobasan
Mudi, černý - psi, třída otevřená
V1, CAC


*11.2.2016; CMKU/MUD/93/16
Majitel: Vacek David
10. Brongo Bestagility
Mudi, černý - psi, třída vítězů
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy -pes, BOS

*18.5.2013; CMKU/MUD/60/13
Majitel: Vějačková Veronika
11. Bengi Bestagility
Mudi, černý - psi, třída vítězů
neúčast

*18.5.2013; CMKU/MUD/56/13
Majitel: Ohřálová Karolína DiS., MABT
12. McPotter´s Creek´s Tiara
Mudi, blue merle - fena, třída dorostu
VN1, Nejkrásnější dorost výstavy I.

*16.12.2018, CMKU/MUDI/134/19/18
Majitel: Žabková Monika
13.Alrischa Mudi Star from the Czech Land
Mudi, blue-merle - feny, třída mladých
V1, CAJC

*19.5.2018, CMKU/MUD/108/18
Majitel: Krausová Pavla
14. Kiskörösi Betyar Aranyszörü Bogánc
Mudi, černý - feny, třída mladých
V2


*07.08.2018, CMKU/MUD/142/-19/18
Majitel: Karbusová Adéla

15. Arrya Gates of Heaven
Mudi, černý - feny, třída mladých
V1, CAJC, BOJ

*20.07.2018, CMKU/MUD/125/18
Majitel: Obrusníková Aneta
 

16. McPotter´s Creek´s Kehely
Mudi, blue-merle - feny, třída otevřená
V2, R.CAC

*27.10.2015; CMKU/MUD/84/-15/15
Majitel: Obrusníková Aneta

17. Csillagszemu Csikasz Aurora Gaia
Mudi, blue-merle - feny, třída otevřená
V1, CAC

*22.04.2017, CMKU/MUDI/135/19/17

Majitel: Monika Žabková
18. Köves-Bérci Betyár Lizi
Mudi, černý - feny, třída otevřená
V1, CAC

*23.4.2015; CMKU/MUD/81/-15/15
Majitel: Grussmannová Dagmar
19. Irhaberki Emese Elza
Mudi, blue-merle - feny, třída pracovní
V1, CAC

*26.6.2009; CMKU/MUD/37/-09/09
Majitel: Macková Marta
20. Mecseki Bundás Lexie
Mudi, blue-merle - feny, třída vítězů
V1, CAC
*1.3.2014, ZReg/MUD/-14/14/16
Majitel: Tittlová Lenka
21. Nyírségfia Reiky
Mudi, černý - feny, třída vítězů
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - fena, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy II.

*25.4.2015; CMKU/MUD/82/-15/15
Chovatel: Zsíros Csaba, Hu
Majitel: Grussmannová Dagmar

22. Flo Bestmudi
Mudi, černý - feny, třída vítězů
V2, R.CAC

*26.12.2015; CMKU/MUD/87/15
Majitel: Kratochvílová Andrea

23. Morus Alba Dalajlamaherbs
Puli bílý - pes, třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy V.

*14.10.2018, CMKU/PUL/87/-19/18
Majitel: Novotný Pavel

24. White Porgeloci Ingyom
Puli bílý - fena, třída mladých
V1, CAJC

*8.10. 2018, MET.PI.1580/18
Majitel: Frantálová Gabriela

25. Rubin Zwierz w Dredach
Puli č.a ost.b. - plavý, pes, třída otevřená
V1, CAC

*15.9.2017; CMKU/PUL/89/-18/17
Majitel: Leska Jaroslav

26. Positively Freaky Reepicheep Dalajlamaherbs 
Puli černý a ost.b., černý - pes, třída otevřená
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - pes, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy III.

*17.8.2016; CMKU/PUL/85/-17/16
Majitel: Leska Jaroslav
27. Rasztari-Duci Illés Rasty
Puli černý a ost.b., černý- pes, třída veteránů
V1, BOV

*30.9.2008, CMKU/PUL/70/-08/08/11
Majitel: Novotný Pavel
28. Ludas Matyi Rokka
Puli černý - feny, třída štěňat
VN1, Nejkrásnější štěně výstavy I.

* 23.1.2019, CMKU/PUL/88/-19/19
Majitel: Konečný Martin
29. Rabaszeri Fustos
Puli černý - feny, třída dorostu
VN1

*2.1.2019
Majitel: Leska Jaroslav
30.Góbéfalvi Evita
Puli černý a ost.b., plavý - fena, mezitřída
V1, CAC

* 8.12.2017; MET.Pl.1401/18
Majitel: Leska Jaroslav
31. Positively Freaky Aravis Dalajlamaherbs
Puli černý - feny, třída otevřená
V1, CAC

*17.8.2016; CMKU/PUL/84/-17/16
Majitel: Leska Jaroslav
32. Borzos Puli Pestimrei Baba
Puli černý a ost.b., černý - fena, třída vítězů
V1, CAC, Vítěz Speciální výstavy - fena, BOS

*6.6.2016, CMKU/PUL/82/-16/16
Majitel: Jaňourová Kateřina
33. Earthly Eros Bohemia Vivace
Pumi, šedý - pes, třída pracovní
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - pes, BOS

*23.3.2015, CMKU/PUM/90/15
Majitel: Hrachovcová Kamila
34. Aurélius Óriás Bohemia Vivace
Pumi, plavý - pes, třída veteránů
V1, BOV, Nejkrásnější veterán výstavy I.

*24.9.2008, CMKU/PUM/50/08
Majitel: Hrachovcová Kamila
35Bittis Belissia Bohemia Vivace
Pumi, plavý - fena, třída pracovní
V1, CAC

*18.1.2010, CMKU/PUM/62/10/12
Majitel: Hrachovcová Kamila
36. Elite Dream Bohemia Vivace
Pumi, černý - fena, třída pracovní
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy -fena, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy IV.

*23.3.2015, CMKU/PUM/90/15
Majitel: Hrachovcová Kamila
NEJ CHS I.

PUMI - Bohemia Vivace
Chovatel: Hrachovcová Kamila
NEJ PÁR I.

PULI ČERNÝ
Leska Jaroslav
Positively Freaky Reepicheep Dalajlamaherbs + Positively Freaky Aravis Dalajlamaherbs
PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ

Elite Dream Bohemia Vivace

Chovatel: Hrachovcová Kamila
Majitel: Hrachovcová Kamila 
Klubový Grand šampion krásy Pannonia Klubu

 
NEJ PÁR II.

PUMI
Majitel: Kamila Hrachovcová
Earthly Eros Bohemia Vivace + Elite Dream Bohemia Vivace

 

PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ

Borzos Puli Pestimrei Baba

Majitel: Jaňourová Kateřina

Klubový šampion krásy Pannonia Klubu

NEJ PÁR III.

MUDI
Majitel: Grussmannová Dagmar
Amoulet Elegant rascal + Nyýrségfia Reiky
PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ


Brongo Bestagility

Majitel: Vějačková Veronika

Klubový Grand šampion krásy Pannonia Klubu
NEJ PÁR IV.

PULI plavý
Leska Jaroslav
Rubin Zwierz w Dredach + Gobefalvi evita
  NEJ PÁR V.

MUDI
Kratochvílová Andrea
Absolute Winner Learn to Love + Flo Bestmudi