PLÁNOVANÉ VÝSTAVY + BONITACE ROK  

2020 

4.4.2020 So - VH klubu - termín posunut na 
13.9.2020 - před výstavou
5.4. 2020 Ne - XIX.KlVP Ostrava - 
termín posunut na
13.9.2020
19.7.2020 Ne - XVII. SpVP Mladá Boleslav - termín nezměněn 


2021
Pá 1.10. XVIII. SpVP okolí Brna při Světové výstavě psů v ČR
Fb   web

2019
So 6.4. Valná Hromada - schůze
Ne 7.4. XVIII. KlVP Ostrava
Ne 14.7. XVI. SpVP Mladá Boleslav

2018
So 7.4.Valná Hromada

Ne 8.4 XVII. KlVP Ostrava
Ne 15.7. XV. SpVP Mladá Boleslav

Přihlášení

2020 XIX KlVP Orlová

XIX. Klubová Výstava psů 
Orlová
13.9.2020
Rozhodčí: Klawinska Beata, Polsko

Foto: ...........................
Další foto zde

1. Hétdombi Kalandor Arszlán
Kuvasz - pes, třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz - pes, BOB, VI. Nejkrásnější jedinec výstavy

*14.2.2018, CMKU/KUV/4/-18/18
Majitel: Kuběnová Dagmar
2. Happy Ir Pagoda Zlatych Orchidei 
Mioritic - pes, třída dorostu
Nadějný 1

*31.12.2019 
Majitel: Kolemderska-Karasinska Danuta
3. Irma de Ziridava
Carpatin - fena, třída mladých
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - fena, BOJ, BOB, I. Nejkrásnějsí mladý jedinec výstavy, IV. Nejkrásnější jedinec výstavy

*7.5.2019, COR A 4219-19/350
Majitel: Klíger Václav
4. Anubis Bailey Ray
Mudi, černý - třída štěňat
VN1

*12.4.2020, CMKU/MUD/157/20
Majitel: Monika Žabková

5. Köves-Bérci Betyár Vándor
Mudi, blue-merle - pes, mezitřída
V1, CAC

*9.5.2018; CMKU/MUD/145/-19/19
Majitel: Vybíralová Karolína

6. Adaptable Devil Learn to Love
Mudi, černá - pes, mezitřída
V1, CAC

*19.12.2018, CMKU/MUD/129/18
Majitel: Kratochvílová Andrea
7. Absolute Winner Learn to Love
Mudi, blue merle - pes, třída otevřená
V1

*19.12.2018, CMKU/MUD/127/18
Majitel: Kratochvílová Andrea
8. Amoulet Elegant rascal
Mudi, černý - pes, třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz - pes, BOS

*12.3.2018, CMKU/MUD/100/18
Majitel: Grussmannová Dagmar
9. Bogár Elegant rascal
Mudi, černý - pes, třída otevřená
V2, R.CAC

*23.5.2018, CMKU/MUD/110/18
Majitel: Grussmannová Dagmar
10. Amigo Elegant rascal
Mudi, černý - pes, třída otevřená
VD3

*12.3.2018, CMKU/MUD/99/18
Majitel: Šimek Roman
11. Bengi Bestagility
Mudi, černý - psi, třída vítězů
V1, CAC

*18.5.2013; CMKU/MUD/56/13
Majitel: Ohřálová Karolína DiS., MABT
12. Brongo Bestagility
Mudi, černý - psi, třída vítězů
V2, R.CAC

*18.5.2013; CMKU/MUD/60/13
Majitel: Vějačková Veronika
13. Axis Bailey Ray
Mudi, blue-merle - feny, třída štěňat
neúčast

*12.4.2020, CMKU/MUD/162/20
Majitel: Kráčmarová Aneta
14. Another Bailey Ray
Mudi, blue-merle- feny, třída štěňat
VN1, I.Nejkrásnější štěně výstavy

*12.4.2020, CMKU/MUD/159/20
Majitel: Monika Žabková
15. McPotter´s Creek´s Wapi in Wonderland
Mudi, blue merle - fena, třída dorostu
VN1, I. Nejkrásnější dorost výstavy 

*2.2.2020, CMKU/MUD/163/-20/20
Majitel: Vějačková Veronika
16. McPotter´s Creek´s Tiara
Mudi, blue merle - fena, mezitřída
V1, CAC

*16.12.2018, CMKU/MUDI/134/19/18
Majitel: Žabková Monika
17. Bariguard Full Moon Lucia
Mudi, černý - fena, mezitřída
V1, CAC

*26.11.2018, ZReg/MUD/81/-15/15
Majitel: Ševčíková Kamila
18. Csillagszemu Csikasz Aurora Gaia
Mudi, blue-merle - feny, třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz - fena, BOB, III. Nejkrásnější jedinec výstavy

*22.04.2017, CMKU/MUD/135/19/17
Majitel: Monika Žabková
19. Köves-Bérci Betyár Lizi
Mudi, černý - feny, třída otevřená
V3

*23.4.2015; CMKU/MUD/81/-15/15
Majitel: Grussmannová Dagmar
20. Köves-Bérci Betyár Sellö
Mudi, černý - fena, třída otevřená
V2, R.CAC

*28.9.2017; MET.Mu.1204/R/18
Majitel: Alžběta Žákovčíková
21. Bogyó Elegant rascal
Mudi, černý - fena, třída otevřená
VD

*23.5.2018, CMKU/MUD/113/18
Majitel: Ondrušová Ivana
22. Kiskörösi Betyar Aranyszörü Bogánc
Mudi, černý - feny, třída otevřená
V1, CAC


*07.08.2018, CMKU/MUD/142/-19/18
Majitel: Karbusová Adéla

23. Irhaberki Theika
Mudi, černý - feny, třída otevřená
VD4


*18.5.2017, CMKU/MUD/133/-19/17
Majitel: Sack Lenka

24. Flo Bestmudi
Mudi, černý - feny, třída vítězů
V1, CAC

*26.12.2015; CMKU/MUD/87/15
Majitel: Kratochvílová Andrea
25. Nyírségfia Reiky
Mudi, černý - feny, třída vítězů
V2, R.CAC

*25.4.2015; CMKU/MUD/82/-15/15
Majitel: Grussmannová Dagmar
26. Irhaberki Emese Elza
Mudi, blue-merle - feny, třída veteránů
V1, BOV

*26.6.2009; CMKU/MUD/37/-09/09
Majitel: Macková Marta
27. Muscari Album Dalajlamaherbs
Puli bílý - pes, mezitřída
V1, CAC, Klubový vítěz - pes

*14.10.2018, PKR.I-89877
Majitel: Bak Jaroslav
28. Morus Alba Dalajlamaherbs
Puli bílý - pes, třída otevřená
neúčast

*14.10.2018, CMKU/PUL/87/-19/18
Majitel: Novotný Pavel
29. Myostis Preacox Dalajlamaherbs
Puli bílý - pes, třídaotevřená
V1, CAC

*14.10.2018, PKR.I-91790
Majitel: Kolenderska.Karasinska Danuta
30. Icar z Korczówki
Puli bílý - pes, třída vítězů
V1, CAC, BOB, V. Nejkrásnější jedinec výstavy

*28.12.2018; PKR.I- 81593
Majitel: Kacprzyk Ewa
31. Positively Freaky Lilliandil Dalajlamaherbs
Puli bílý - feny, třída vítězů
V1, CAC, BOS

*17.8.2016; PKR.I-83765
Majitel: Kacprzyk Ewa
32. FeketeDios Dingó
Puli černý a ost.b., černý - pes, třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz- pes, BOB, II. Nejkrásnější jedinec výstavy

*26.12.2018; MET.Pl.1406/18
Majitel: Jaňourová Kateřina
33. Agent z Przysuskiego Dworu
Puli černý a ost.b., černý- pes, třída vítězů
neúčast

*5.6.2016, PKR.I-86378
Bak Jaroslaw
34. Positively Freaky Peepiceep Dalajlamaherbs
Puli černý a ost.b., šedý - pes, třída vítězů
neúčast

*17.8.2016; PKR.I-84134
Majitel:Klarman Agnieszka
35. Borzos Puli Pestimrei Baba
Puli černý a ost.b., černý - fena, třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz - fena, BOS

*6.6.2016, CMKU/PUL/82/-16/16
Majitel: Jaňourová Kateřina
36. Ambrozja z Korczówki
Puli černý a ostatní barvy, ost.b- - feny, třída veteránů
neúčast

*29.10.2011; PKR.I 69894
Majitel: Klarman Agnieszka, Pl
37. Earthly Eros Bohemia Vivace
Pumi, šedý - pes, třída pracovní
V1, CAC, Klubový vítěz - pes, BOB, I. Nejkrásnější jedinec výstavy

*23.3.2015, CMKU/PUM/90/15
Majitel: Hrachovcová Kamila
38. Aurélius Óriás Bohemia Vivace
Pumi, plavý - pes, třída veteránů
V1, BOV, I. Nejkrásnější veterán výstavy 

*24.9.2008, CMKU/PUM/50/08
Majitel: Hrachovcová Kamila
39. Elite Dream Bohemia Vivace
Pumi, černý - fena, třída pracovní
V1, CAC, Klubový vítěz - fena, BOS

*23.3.2015, CMKU/PUM/90/15
Majitel: Hrachovcová Kamila
40. Bittis Belissia Bohemia Vivace
Pumi, plavý - fena, třída veteránů
V1

*18.1.2010, CMKU/PUM/62/10/12
Majitel: Hrachovcová Kamila
Nej CHS 1.
PUMI - Bohemia Vivace
Chovatel: Hrachovcová Kamila
Nej pár 1.
PULI ČERNÝ
Jaňourová Kateřina
FeketeDios Dingó + Borzos Puli Pestimrei Baba
Nej CHS 2.
MUDI - Elegant rascal
Chovatel: Grussmannová Dagmar
Nej pár 2.
PUMI
Majitel: Kamila Hrachovcová
Earthly Eros Bohemia Vivace + Elite Dream Bohemia Vivace
Nej CHS 3.
PULI - Dalajlamaherbs
Chovatel: Klarman Agnieszka
Nej pár 3.
MUDI
Dagmar Grussmannová
Amoulet Elegant Rascal + Nyírségfia Reiky
PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ Nej pár 4.
PULI bílý
Icar z Korczówki + Positively Freaky Lilliandil Dalajlamaherbs
Kacprzyk Ewa
PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ Nej pár 5.
MUDI
Vějačková Veronika
Brongo Bestagility + McPotter´s Creek´s Wapi in Wonderland
PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ Nej pár 6.
MUDI
Kratochvílová Andrea
Adaptable Devil Learn to Love + Flo Bestmudi
PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ Nej pár 7.
PUMI
Majitel: Kamila Hrachovcová
Aurelius Oriás Bohemia Vivace + Bittis Belissia Bohemia Vivace