PLÁNOVANÉ VÝSTAVY + BONITACE ROK  

2020 

4.4.2020 So - VH klubu - termín posunut na 
13.9.2020 - před výstavou
5.4. 2020 Ne - XIX.KlVP Ostrava - 
termín posunut na
13.9.2020
19.7.2020 Ne - XVII. SpVP Mladá Boleslav - termín nezměněn 


2021
Pá 1.10. XVIII. SpVP okolí Brna při Světové výstavě psů v ČR
Fb   web

2019
So 6.4. Valná Hromada - schůze
Ne 7.4. XVIII. KlVP Ostrava
Ne 14.7. XVI. SpVP Mladá Boleslav

2018
So 7.4.Valná Hromada

Ne 8.4 XVII. KlVP Ostrava
Ne 15.7. XV. SpVP Mladá Boleslav

Přihlášení

2020 XVII. SpVP Mladá Boleslav - 19.7.2020

XVII. Speciální Výstava psů 
Mladá Boleslav
19.7.2020
Rozhodčí: Kochan Anna, PL

Sponzoři akce:
CHS Bohemia Vivace, Kamila Hrachovcová
Ondřej Rudolf + Kateřina Jaňourová

Foto: ...........................
Další foto zde

1. Firuta din Neam De Transilvania
Carpatin - feny, třída vítězů
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - fena, BOB, Nejkrásnější jedinec výstavy V.

*22/06/2013; CMKU/CAR/5/-13/13
Majitel: Andlová Romana 
2. Brisingr from the Czech Land
Mudi, hnědý- pes, třída štěňat
VN1
*13.3.2020; CMKU/MUD/154/20
Majitel a chovatel: Tittlová Lenka
3. Köves-Bérci Betyár Vándor
Mudi, blue-merle - pes, třída mladých
neúčast

*9.5.2018; CMKU/MUD/145/-19/19
Majitel: Vybíralová Karolína
4. Bariguard Ritter
Mudi, blue-merle - pes, třída mladých
V1, CAJC, BOJ, I. Nejkrásnější mladý jedinec výstavy

*9.8.2019, MET.Mu.1903/R/20
Majitel: Mgr. Bereš Daniela
5. Absolute Winner Learn to Love
Mudi, blue merle - pes, mezitřída
V1, CAC

*19.12.2018, CMKU/MUD/127/18
Majitel: Kratochvílová Andrea
6. Adaptable Devil Learn to Love
Mudi, černá - pes, mezitřída
V1, CAC

*19.12.2018, CMKU/MUD/129/18
Majitel: Kratochvílová Andrea
7. Aszta Sobasan
Mudi, černý - psi, třída otevřená
V1, CAC, VSV, BOB, III. Nejkrásnější jedinec výstavy

*11.2.2016; CMKU/MUD/93/16
Majitel: Vacek David
8. Amoulet Elegant rascal
Mudi, černý - pes, mezitřída
V2, R.CAC

*12.3.2018, CMKU/MUD/100/18
Majitel: Grussmannová Dagmar
9. Amigo Elegant rascal
Mudi, černý - pes, třída mladých
V3

*12.3.2018, CMKU/MUD/99/18
Majitel: Šimek Roman
10. Bengi Bestagility
Mudi, černý - psi, třída vítězů
V1, CAC

*18.5.2013; CMKU/MUD/56/13
Majitel: Ohřálová Karolína DiS., MABT
11. Brongo Bestagility
Mudi, černý - psi, třída vítězů
V2, R.CAC

*18.5.2013; CMKU/MUD/60/13
Majitel: Vějačková Veronika
12. McPotter´s Creek´s Wapi in Wonderland
Mudi, blue merle - fena, třída štěňat
VN1, Nejkrásnější štěně výstavy I.

*2.2.2020, CMKU/MUD/163/-20/20
Majitel: Vějačková Veronika
13. McPotter´s Creek´s Tiara
Mudi, blue merle - fena, mezitřída
V1, CAC

*16.12.2018, CMKU/MUDI/134/19/18
Majitel: Žabková Monika
14. Arrya Gates of Heaven
Mudi, černý - feny, mezitřída
V1, CAC

*20.07.2018, CMKU/MUD/125/18
Majitel: Obrusníková Aneta
15. Csillagszemu Csikasz Aurora Gaia
Mudi, blue-merle - feny, třída otevřená
V1, CAC

*22.04.2017, CMKU/MUDI/135/19/17
Majitel: Monika Žabková
16.Alrischa Mudi Star from the Czech Land
Mudi, blue-merle - feny, třída otevřená
V2, R.CAC

*19.5.2018, CMKU/MUD/108/18
Majitel: Krausová Pavla
17. Köves-Bérci Betyár Lizi
Mudi, černý - feny, třída otevřená
V1, CAC

*23.4.2015; CMKU/MUD/81/-15/15
Majitel: Grussmannová Dagmar
 

18. Mecseki Bundás Lexie
Mudi, blue-merle - feny, třída vítězů
V1, CAC
*1.3.2014, ZReg/MUD/-14/14/16
Majitel: Tittlová Lenka

19. Flo Bestmudi
Mudi, černý - feny, třída vítězů
V1, CAC. VSP

*26.12.2015; CMKU/MUD/87/15
Majitel: Kratochvílová Andrea
20. Irhaberki Emese Elza
Mudi, blue-merle - feny, třída veteránů
V1, BOV, BOS

*26.6.2009; CMKU/MUD/37/-09/09
Majitel: Macková Marta
21. Muscari Album Dalajlamaherbs
Puli bílý - pes, mezitřída
V1, CAC, VSV, BOB, IV. Nejkrásnější jedinec výstavy

*14.10.2018, PKR.I-89877
Majitel: Bak Jaroslav
22. Morus Alba Dalajlamaherbs
Puli bílý - pes, třída otevřená
V1, CAC

*14.10.2018, CMKU/PUL/87/-19/18
Majitel: Novotný Pavel
23.Góbéfalvi Gubans
Puli černý a ost.b., plavý - fena, třída mladých
neúčast

* 4.2.2019; MET.Pl.1728/19
Majitel: Leska Jaroslav

24. FeketeDios Dingó
Puli černý a ost.b., černý - pes, třída otevřená
V1, CAC, VSV, BOB, I. Nejkrásnější jedinec výstavy

*26.12.2018; MET.Pl.1406/18
Majitel: Jaňourová Kateřina

25. Positively Freaky Reepicheep Dalajlamaherbs 
Puli černý a ost.b., černý - pes, třída otevřená
neúčast

*17.8.2016; CMKU/PUL/85/-17/16
Majitel: Leska Jaroslav

26. Rubin Zwierz w Dredach
Puli č.a ost.b. - plavý, pes, třída otevřená
neúčast

*15.9.2017; CMKU/PUL/89/-18/17
Majitel: Leska Jaroslav

27. Agent z Przysuskiego Dworu
Puli černý a ost.b., černý- pes, třída vítězů
V1, CAC

*5.6.2016, PKR.I-86378
Bak Jaroslaw
28. Ludas Matyi Rokka
Puli černý - feny, třída mladých
V1, CAJC, BOJ

* 23.1.2019, CMKU/PUL/88/-19/19
Majitel: Konečný Martin
29. Rabaszeri Fustos
Puli černý - feny, mezitřída
neúčast

*2.1.2019; MET.Pl.1695/12
Majitel: Leska Jaroslav
30. Positively Freaky Aravis Dalajlamaherbs
Puli černý - feny, třída otevřená
neúčast

*17.8.2016; CMKU/PUL/84/-17/16
Majitel: Leska Jaroslav
31.Góbéfalvi Evita
Puli černý a ost.b., plavý - fena, třída otevřená
neúčast

* 8.12.2017; MET.Pl.1401/18
Majitel: Leska Jaroslav
32. Borzos Puli Pestimrei Baba
Puli černý a ost.b., černý - fena, třída vítězů
V1, CAC, VSV, BOS

*6.6.2016, CMKU/PUL/82/-16/16
Majitel: Jaňourová Kateřina
33. Earthly Eros Bohemia Vivace
Pumi, šedý - pes, třída pracovní
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - pes, BOS

*23.3.2015, CMKU/PUM/90/15
Majitel: Hrachovcová Kamila
34. Aurélius Óriás Bohemia Vivace
Pumi, plavý - pes, třída veteránů
V1, BOV, Nejkrásnější veterán výstavy I.

*24.9.2008, CMKU/PUM/50/08
Majitel: Hrachovcová Kamila
35Bittis Belissia Bohemia Vivace
Pumi, plavý - fena, třída pracovní
V1, CAC

*18.1.2010, CMKU/PUM/62/10/12
Majitel: Hrachovcová Kamila
36. Elite Dream Bohemia Vivace
Pumi, černý - fena, třída pracovní
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy -fena, BOB,II.  Nejkrásnější jedinec výstavy 

*23.3.2015, CMKU/PUM/90/15
Majitel: Hrachovcová Kamila
NEJ CHS I.

PUMI - Bohemia Vivace
Chovatel: Hrachovcová Kamila
NEJ PÁR I.

PULI ČERNÝ
Jaňourová Kateřina
FeketeDios Dingó + Borzos Puli Pestimrei Baba
PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ




 
NEJ PÁR II.

PUMI
Majitel: Kamila Hrachovcová
Earthly Eros Bohemia Vivace + Elite Dream Bohemia Vivace
 

PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ

 

NEJ PÁR III.


MUDI
Kratochvílová Andrea
Adaptable Devil Learn to Love + Flo Bestmudi
PŘEDÁNÍ KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ


 
NEJ PÁR IV.

MUDI
Vějačková Veronika
Brongo Bestagility + McPotter´s Creek´s Wapi in Wonderland